ترجمه فوری

ترجمه فوری در موسسه بردیا هنر مهرگان

افراد یا موسسات در پاره ای اوقات و به دلایل مختلف همچون کم بود زمان، مسائل دیگر و … نیاز به ترجمه فوری مقالات، متون یا حتی کتاب های خود پیدا می کنند. در این حالت مشکل اصلی پیدا کردن سریع یک موسسه و دارالترجمه حرفه ای جهت سپردن چنین سفارشی به آن است. سادگی فرآیند کاری، سرعت درعمل، تجربه قبلی بالا و کیفیت خدمات در زمینه این سفارشات مهمترین اصولی هستند که از سوی مشتری جهت انتخاب یک موسسه باید مدنظر قرار گیرند.

بیشتر موسسات و دارالترجمه ها به دلیل فشاری که سفارشات ترجمه فوری برای آن ها ایجاد می نماید از پذیرش سفارشات ترجمه مقاله ، متن یا ترجمه کتاب سر باز می زنند.

موسسه مهرگان  در راستای رفع نیازهای متعدد مشتریان از جمله نیاز به ترجمه سریع و فوری متون تخصصی، با ارائه سرویس ترجمه فوری ، به مشتریان خود این امکان را می دهد که به راحتی و با حدکثر سرعت ممکن یک ترجمه دقیق و تخصصی را دریافت نمایند.

ما در موسسه مهرگان  با ساده کردن فرآیند کاری و آنلاین نمودن فعالیت های خود و به علاوه استخدام مترجمینی که سالهاست به امر ترجمه متون تخصصی مشغول هستند آماده ایم تا چند هزار کلمه در روز را به سرعت، به صورت دقیق و با قیمتی ارزان تر از دیگر موسسات ترجمه و تحویل مشتریان محترم نماییم.

ثبت سفارش، پرداخت هزینه و دریافت ترجمه در موسسه مهرگان به صورت کاملا آنلاین انجام می پذیرد. این امر باعث سرعت بخشیدن به فرآیندها می گردد و به صورت ویژه مزایای آن در سفارشات فوری ترجمه نمایان تر می گردد.

روند کاری ما برای انجام سفارش های دریافتی ترجمه فوری بدین صورت می باشد که:

 به محض ثبت سفارش فوری ترجمه و ارسال متن از سوی مشتری، اپراتورهای ما اقدام به محاسبه تعداد کلمات متن ارسالی می نمایند. پس از پرداخت هزینه از سوی مشتری، چنانچه تعداد کلمات متن کمتر از ۴۰۰۰ کلمه باشد؛ این سفارش به صورت فوری برای تنها یک مترجم ارسال و به انجام خواهد رسید.

چنانچه تعداد کلمات متن، بیش از ۴۰۰۰ کلمه باشد؛ متن به چند قسمت تقسیم شده و بر حسب تعداد کلمات برای دو یا چند مترجم ارسال خواهد شد. در این حالت ترجمه های ارسالی توسط مترجمین توسط تیم کیفیت پارس ترنس مورد بررسی قرار خواهد تا ترجمه ها با یکدیگر هماهنگ و به اصطلاح یکدست شوند. 

در صورت داشتن تقاضای ترجمه کتاب به صورت فوری ، با ما از طریق تلگرام یا شماره های موسسه تماس حاصل نمایید تا پس از هماهنگی، جدول زمانبندی تحویل ترجمه فوری کتاب برای شما ارسال گردد.

 

برای درخواست ترجمه فوری  فرم زیر را پرکرده و مدارک خود را برای ما بفرستید. بعد از اتمام عملیات همکاران با با شما در تماس خواهند بود و روند کار را برای شما بازگو خواهند کرد.

 

بازدید: 19

Template Design © VibeThemes. All rights reserved.

منوهای نصب در پنل مدیریت