تفاوت هنرستان فنی و حرفه ای و کاردانش

تفاوت هنرستان فنی و حرفه ای و کاردانش؟

یک سری ازاین تفاوت ها درمورد سختی وآسانی ورود به این رشته هاست چون توی رشته کاردانش بیشتر مباحث عملی هست ورود به این شاخه راحت تره ولی توی فنی و حرفه ای هم بصورت عملی وهم به صورت تئوری کار انجام میشه و دروس اون به مراتب سخت تر از کاردانش است. کاردانش چون کار های عملی بیشتر داره تنوع رشته ای بیشتری هم نسبت به فنی وحرفه ای دارد.

اما در نهایت اگر بخوایی مشغول به کاری بشی و توی بازار کار وارد شی توی رشته کاردانش یک مهارتی رو یاد میگیری و بلافاصله هم بعد دیپلم میتونی مسئولیت شغلی رو به عهده بگیری وحتی توی بهترین دانشگاه ها ادامه تحصیل بدین. توی شاخه کاردانش افراد با هدف یادگرفتن علم به صورت عملی وارد میشن که بر اساس علاقه واستعداد هر فرد رشته مورد علاقه او باید بررسی شود.

چرا بیشتر هدایت تحصیلی توی کاردانش انجام میشه؟

توی سال های اخیر دیده شده که سهم دانش آموزانی که شاخه کاردانش رو برای تحصیل انتخاب کردند بیشتره. با توجه به اینکه هر فرد هدفش این هست که بتونه در آینده شغلی رو بدست بیاره و از اونجایی که توی شاخه کاردانش بلافاصله بعد از دیپلم میشه که وارد بازار کار شد و یا به ادامه تحصیل در دانشگاه پرداخت. علاقه مندان این شاخه روز به روز بیشتر میشه.

مزایای کاردانش؟

 توی شاخه کاردانش به دلیل اینکه افراد در یک مهارت خاصی تجربه کسب میکنند در آینده هم میتونن از اون مهارت استفاده کنن. مهم ترین مزیت کاردانش این هست که بعد از تموم شدن تحصیلات یک مدرک رسمی به فرد داده میشه که این مدرک رسمی هست وحکم تایید رو برای فرد داره و هرجایی به دردش میخوره.

 

(بجای 4 سال، 1 ساله دیپلم رسمی بگیرید.)

موسسه مهرگان با ارائه مهارت کاردانش جهت اخذ دیپلم رسمی در یکی از رشته های

( گرافیک رایانه – طراحی صفحات وب – تصویر سازی رایانه ای – عکاسی دیجیتال طراحی ونقاشی )

با تعرفه دولتی وهزینه مناسب طی اقساط 7 ماهه هنرجو می پذیرد.

بازدید: 2

اکتبر 25, 2018

0 پاسخ به "تفاوت هنرستان فنی و حرفه ای و کاردانش"

ارسال یک پیغام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 © Mehregan_Team  All rights reserved