زبان فرانسه

 

برگزاری دوره های حرفه ای آموزش زبان فرانسه 

اساتید محبوب و مجرب

تکنولوژی برتر

سیستم آموزشی جهانی

از مبتدی تا پیشرفته در کوتاه ترین زمان 

 

 

 

اهمیت یادگیری زبان فرانسه

در دنیای امروز صحبت کردن به یک زبان خارجی کافی نیست. یادگیری زبان دوم دلایل مختلفی دارد. علاقه شخصی برای یادگیری یک زبان خارجی، ادامه تحصیل در یک کشور، سفر یا مهاجرت به کشور می تواند از جمله این دلایل باشند. افرادی که می توانند به چندین زبان صحبت کنند، چه در کشور خودشان و چه خارج از کشور، شانس بیشتری در پیدا کردن شغل مناسب دارند. مهارت در زبان فرانسه برای کسانی که متمایل به کارکردن در یک سازمان و نهاد بین المللی هستند، ضروری است. بیش از 200 میلیون نفر در دنیا به فرانسه صحبت می کنند. بعد از انگلیسی و آلمانی، فرانسوی سومین زبان رایج در اینترنت است. برخلاف باور عامه مردم، زبان فرانسه زبان خیلی سختی برای یادگیری نیست. با اینکه یادگیری فرانسه نسبت به انگلیسی نیاز به کمی دقت بیشتر دارد ولی مدت زمان زیادی طول نمی کشد که زبان آموز به سطحی برسد تا بتواند فرانسوی صحبت کند. روشهای متنوع و زیادی است که به فرد کمک می کند تا یادگرفتن فرانسه آسان شود.

یکی از دو زبان رسمی کشور کانادا، فرانسه است که در تمام ایالاتش صحبت می شود ولی در استان کبک توجه خاصی به دانستن فرانسوی می شود. بنابراین اگر فکر مهاجرت و زندگی در کانادا را دارید، به فکر یادگیری فرانسه باشید.

 

معرفی دوره

دوره آموزشی زبان فرانسه با استفاده از مجموعه کتاب آموزشی égo  Alter و در چهار سطح مقدماتی، پیش متوسط، متوسط و فوق متوسط می باشد. هدف این دوره ، آموزش مهارتهای چهارگانه خواندن، نوشتن، شنیداری و گفتاری زبان فرانسه است. در هر کدام از این چهار دوره، منابع و کتب مرتبط با سطح زبان آموزان و نیز کتابهای آمادگی آزمونهای بین المللی کار می شود.

 

آزمون های رسمی زبان فرانسه

دیپلم Delf یک مدرک یا دانشنامه رسمی زبان فرانسه است و مخفف کلمه DIPLÔME D’ÉTUDES EN LANGUE FRANÇAIS می باشد. این دانشنامه که توانایی زبان آموز را در سطح موردنظر در زبان فرانسه نشان می دهد، از طرف مرکز مطالعات زبان فرانسه (CIEP) اهدا می شود و اعتبارش دائمی است و نیازی به تمدید ندارد. این مدارک برای ورود به دانشگاههای فرانسه یا هر دانشگاه دیگری که زبان آموزشی آن فرانسه است، الزامی است.

مدارک Dalf &  Delf دیپلم های زبان فرانسه هستند. درواقع Delf دیپلم مقدماتی زبان فرانسه و Dalf دیپلم پیشرفته زبان فرانسه است و 6 نوع مختلف دارند:

Delf prim : این مدرک برای کودکان با رده سنی 7 تا 12 سال است و فقط شامل سطح زبانی A1.1, A1, A2 می باشد.

 Delf junior : این مدرک برای نوجوانان با رده سنی 12 تا 17 سال است و شامل سطح زبانی A1, A2, B1, B2 می باشد.

Delf scolaire : این مدرک هم مانند قبلی، برای نوجوانان با رده سنی 12 تا 17 سال است و شامل سطح زبانی A1, A2, B1, B2 می باشد.

 Delf pro: این مدرک برای کارمندان و بازرگانان متناسب با کسب و کارشان است و شامل سطح زبانی A1, A2, B1, B2 می باشد.

 Delf tout public: این مدرک مخصوص بزرگسالان می باشد و برای تحصیل قابل قبول است و شامل سطح زبانی A1, A2, B1, B2 می باشد.

Dalf DIPLÔME APPROFONDI DE LANGUE FRANÇAIS)) : این دانشنامه بالاترین سطح دیپلم است و فقط برای سطوح پیشرفته C1 & C2 ، فرانسوی است.

 

محتوای آزمون Dalf &  Delf شامل 4 بخش درک مطلب، درک شنیداری، درک شفاهی، درک نوشتاری است. این دو آزمون از نظر نوع و سبک سوال هیچ تفاوتی با هم ندارند. هرکدام از این 4 بخش 25 نمره دارد، که فرد باید حداقل 5 نمره را کسب کند. اگر داوطلب نمره 50 را از 100 نمره کسب کند، در آزمون پذیرفته می شود. سوالات آزمون به صورت جواب کوتاه، تستی (چندگزینه ای)، تشریحی و شفاهی است.

 

برای بر قراری تماس با ما کلیک کنید

بازدید: 22

 © Mehregan_Team  All rights reserved